Gabinet

Panuje u nas kameralna i ciepła atmosfera. Jesteśmy blisko centrum Zabrza, z bezpłatnym i bezproblemowym miejscem do parkowania samochodu oraz zachowania poufności! Bliko również do nas z Gliwic oraz niedaleko zjazdu z A1 autostrady oraz DK 88.

 

Motto

                    …ZATRZYMAĆ PIĘKNO…

 

       Medycyna estetyczna jest działem medycyny, zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry. Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy i wiele innych, mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się wyłącznie na niechirurgicznych zabiegach. Zabiegi  medycyny estetycznej nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie. Medycyna estetyczna jest dziedziną medycyny rozwijającą się niezwykle dynamicznie, dlatego też nieustanne kształcenie i śledzenie przez lekarzy tej specjalności nowości dotyczących zarówno preparatów, jak i technik zabiegowych, jest niezbędne do stałego wzrostu poziomu i jakości wykonywanych usług, stosowania najnowocześniejszych rozwiązań, a tym samym zwiększania zakresu wykonywanych zabiegów i ich efektywności.

Piękny wygląd dodaje nam pewności siebie, sprawia, że czujemy się lepiej, a tym samym zyskujemy energię do życia. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej zdrowie i piękno stają się dostępne na wyciągnięcie ręki. Anna Markowicz  - lekarz z pasji i umiłowania. Od początku swojej drogi związana z medycyną estetyczną i anti-aging. Ukończyła prestiżowe studia medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. Jest liderem w medycyny estetycznej. Już w czasie studiów interesowała się możliwościami przeciwdziałania procesom starzenia się skóry i jej odpowiedniej pielęgnacji. Te zainteresowania przerodziły się w pasję. Specjalistka z zakresu implantowania nici chirurgicznych oraz laseroterapii. W 2012 roku otworzyła prywatną praktykę – gabinet medycyny estetycznej w Zabrzu, a w roku 2016 Klinikę Medycyny Estetycznej Klinika Markowicz. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na ŚUM w Katowicach. Od 2013-2018r. roku była nauczycielem akademickim ŚUM w Katowicach,uzyskała też tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych. Czynnie uczestniczy w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Poznaję na bieżąco najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, podnoszę swoje kwalifikacje. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Jest członkiem licznych Towarzystw Naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi lekarzami będąc wieloletnim trenerem technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej. Autorka licznych prac, artykułów eksperckich oraz popularnonaukowych związanych z medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową. Prowadzi międzynarodowe szkolenia z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie dla Instytu Praktyki Zabiegów Estetycznych. Dobro pacjenta jest dla niej najwyższą wartością, a wszystkie zabiegi sygnowane przez Anna Markowicz!!!

MEDYCYNA ESTETYCZNA -  wykonywane są z najwyższą starannością oraz dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Najwyższą jakość oferowanych usług i pełen profesjonalizm potwierdza dyplom studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej ukończonych z wynikiem bardzo dobrym, liczne certyfikaty i dyplomy. Skończyłam też studia podyplomowe z zakresu zarządzania służbą zdrowia, które pozwalają  mi zadbać o pełen profesjonalizm prowadzonego przeze mnie gabinetu. Najnowsze technologie i nowoczesne preparaty światowych firm medycznych (tylko z certyfikatem CE i medical divice) sprawiają, że zabiegi są bezpieczne i możliwie mało nieinwazyjne. Zapewniamy pełną dyskrecję. Dewizą mojej pracy jest dbanie o piękno i zdrowie pacjentów.

                                        

                   Zapraszam do zapoznania się z informacjami

                      dotyczącymi oferowanych zabiegów.

 

                                       Lekarz Medycyny Estetycznej dr n. med. Anna Markowicz